Zwycięstwo w Pasierbcu 5-1

W dzisiejszym meczy o mistrzostwo "A" Klasy nas zespół odniósł pewne zwycięstwo 5-1 z Wierchami Pasierbiec.

Skład:
M. Surdziel, - J. Surdziel, A. Surdziel, B. Zelek, G. Zelek, - M. Jajeśnica (83. J. Doktor), M. Ryś (71 T. Zawada), K. Rosiek, M. Wojcieszczak (76. M. Zelek) - A. Pazdan, M. Czaja (75 W. Zawada).

I połowa:
Początek meczu bardzo asekuracyjny z niewielką przewagą gospodarzy z Pasierbca, ale bez sytuacji bramkowej.
33 minuta - faulowany w polu karnym M. Czaja !!!
34 m. - sam poszkodowany wykonuje rzut karny ale bramkarz gospodarzy ładnie obronił.
38 m.- GOOOOOOLLLLLL !!!!!!!! M. Czaja ładnym strzałem z woleja daje nam prowadzenie !!!!
Koniec I połowy, warunki gry bardzo trudne, ponieważ wieje i całą połowę gramy pod wiatr.
II połowa:
53 m. - stuprocentowa sytuacja A. Pazdana,
55 m. - tym razem setkę marnuje J. Surdziel po dośrodkowaniu znalazł się w doskonałej sytuacji jednak przestrzelił,
63 m. - Karny dla Wierchów !!!!!!!!!
64 m. - zawodnik gospodarzy trafia w słupek !!!
67 m - GOOOOOOOLLLLLL !!!!!!!!!!! bramka samobójcza !!! daleki wyrzut piłki z autu i zawodnik gospodarzy głową kieruje piłkę do swojej bramki !!!!!!!!!!!
71 m. - zmiana T. Zawada za M. Rysia,
75 m. - zmiana W. Zawada za M. Czaję,
76 m. - zmiana M. Zelek za M. Wojcieszczaka,
78 m. - G. Zelek faulowany w polu karnym !!!
78 m. - GOOOOOOOLLLLLLL !!!!!!!!!!! A. Pazdan pewnie strzela z 11 metrów,
83 m. - zmiana J. Doktor za M. Jejeśnicę,
85 m. - GOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!! A. Pazdan ładnie kończy zespołową akcję !!!
87 m. - Karny dla Wierchów i 4-1 !!!!!!!!!!!
88 m. - stuprocentową sytuacje marnuje G. Zelek
90 + 1 m. - GOOOOOOOOLLLLLLL !!!!!!!! J. Doktor strzela bramkę głową !!!!!

Wygraliśmy bardzo ważny pierwszy mecz rundy wiosennej i oby tak dalej.
Gratulujemy !!!!!!!!
Następny mecz gramy w Kasince Małej z tamtejszym Zenitem !!!! Zapraszamy wszystkich kibiców!!!!!