Przegrany sparing z Olimpią Pisarzowa 2-1

Za nami kolejny sparing tym razem naszym przeciwnikiem była czołowa drużyna okręgówki Olimpia Pisarzowa. Mecz rozegraliśmy na naturalnej nawierzchni a bramkę dla naszego zespołu zdobył ładnym strzałem Bartłomiej Zelek.

Surdziel M., - Surdziel J., Jajeśnica M., Zelek B., Plawecki S., - Pazdan A., Sławęta M., Pławecki P., Rosiek K., - Jonik L., Tokarz P.

Grali także : Zawada T., Kita T.

Komentarz trenera:

„Bardzo wartościowy sparing za nami. Udało nam się zagrać sparing na naturalnej trawie z wymagającym przeciwnikiem z wyższej ligi. Szkoda że znów w okrojonym składzie jednak mimo wszystko i tak można być zadowolony z postawy większości zawodników. Pomimo dużego zmęczenia okresem przygotowawczym potrafiliśmy nieźle się zaprezentować. Nieźle wyglądało też ustawienie w niskim pressingu i szybkie kontry w naszym wykonaniu. Nasz zespół coraz lepiej prezentuje się taktycznie. Potrafi dostosować sposób gry pod kątem przeciwnika. Teraz przed nami lżejszy okres w treningach. Będziemy chcieli złapać trochę świeżości przed pierwszym meczem ligowym, który już za dwa tygodnie. Jestem przekonany że będziemy do tego czasu gotowi na 100%”.