Pewna wygrana 2-0 ze Słomką Siekierczyna

Nasi seniorzy odnieśli kolejne zwycięstwo tym razem ze Słomką Siekierczyna 2 - 0 po bramkach M. Wojcieszczaka i P. Odronca. Dzięki tej wygranej zostaliśmy liderami limanowskiej "A" Klasy.

M. Surdziel, - A. Surdziel, J. Surdziel, B. Zelek, G. Zelek, - Jajeśnica M. (75 M. Frączak), A. Piegza (70 T. Zawada), K. Rosiek, M. Wojcieszczak (77 P. Dudek) , - A. Pazdan, P. Odroniec.

Komentarz trenera M. Smolenia

"Trzeba przyznać że dzisiejszy mecz nie należał do najpiękniejszych w naszym wykonaniu. Jednak to nie styl naszej wygranej jest najważniejszy a wynik i krok jaki poczyniliśmy w kierunku realizacji naszych marzeń o awansie. Dzisiejszym zwycięstwem wyprzedziliśmy w tabeli Turbacz i od teraz samodzielnie liderujemy limanowskiej A klasie. Może się okazać to jednym z kluczowych momentów tego sezonu. Co do samego meczu, to największym naszym dzisiejszym mankamentem była skuteczność. Owszem, może gra nie była na wysokim poziomie jednak sytuacji stworzyliśmy sobie wiele i gdyby nasze celowniki były lepiej nastawione mogło się skończyć wynikiem hokejowym. Niepotrzebna też była nerwowość w naszych szeregach spowodowana decyzjami sędziego. Musze przyznać że budziły one wątpliwości jednak zbyt łatwo dajemy się ponieść emocjom. Musimy wykazać się większym wyrachowaniem i mądrością w grze. Będziemy o tym rozmawiać podczas treningów."