8 wygrana !!! 3-1 z Gorcami Kamienica

Kolejna wygrana tym razem 3-1 z Gorcami. Bramki zdobyli: A. Piegza, M. Frączek, P. Odroniec

Kita T. - Jajeśnica M., Zelek B., Frączek M. - Zelek G., Wojcieszczak M. (70 Surdziel M.), Zawada T. (68 Kmiecik K.), Rosiek K. (89 P. Tokarz), Piegza A.,  - Odroniec P., Pazdan A.

Komentarz trenera M. Smolenia:

"Mecz z naszą wyraźną przewagą której jednak nie potrafiliśmy przekuć na bramki, a nawet na sytuacje bramkowe. Wynikało to z dużej niedokładności w rozgrywaniu piłki oraz dużą opieszałość w wyjściu na pozycje poszczególnych zawodników. Pomimo prowadzenia 3:0 zdekoncentrowaliśmy się i daliśmy się ponieść nonszalancji co skutkowało utrata bramki i złapaniem wiatru w żagle przez drużynę gospodarzy. Dają się na pewno we znaki absencje kilku podstawowych graczy. Do grona nieobecnych dołączył dzisiaj nasz kapitan Jasiu Surdziel, którego zatrzymały obowiązki rodzinne. Mam nadzieję że w kolejnych meczach będziemy już dysponowali optymalnym składem i wpłynie to na poprawę jakości naszej gry."