Piąta wygrana tym razem w Mordarce 3-2

Nasi seniorzy odnieśli piąte zwycięstwo w piątym meczu w tym sezonie pokonując Mordarkę 3-2 po bramkach K. Roska, M. Wojcieszczaka i M. Jajeśnicy

M. Surdziel, - J. Surdziel, A. Surdziel, P. Odroniec (70 T. Zawada), M. Frączek (46 P. Tokarz) - M. Jajeśnica, M. Rys, M. Wojcieszczak, K. Rosiek, - A. Pazdan, A. Piegza.

komentarz trenera M. Smolenia:

"Zażarta bitwa za nami. Mecz z Mordarką był najcięższym jaki do tej pory mieliśmy okazję rozegrać chyba nawet w tym roku. Gospodarze byli mocno zdeterminowani i wykazali się cechami wolicjonalnymi na najwyższym poziomie. Czasami przekładało się to wręcz na brutalną grę ale przyznać należy że był skuteczny przepis na utrudnianie nam grania. Na szczęście nasza drużyna też pokazała ambicje i wole zwycięstwa co w ostatecznym rozrachunku dało nam 3 punkty. Trzeba przyznać że mecz był brzydkim widowiskiem do oglądania - wiązało się to nastawieniem obu zespołów na walkę co utrudniało podejmowanie prób finezyjnych rozegrań. Z naszej strony też odnotować należy zbyt dużą nerwowość w grze i liczne błędy indywidualne. Problemy w kryciu czy bezsensowne wybicia piłki spowodowały że cały mecz tak naprawdę goniliśmy wynik i dopiero w końcówce przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Liczę że limit błędów już wyczerpaliśmy i na zbliżający się pojedynek na szczycie A klasy z Turbaczem zagramy dużo dojrzalszy futbol."