Czwarta wygrana tym razem z Stradomką 3-1

Kolejną wygraną zakończył się mecz z Stradomką 3-1 po bramkach Wojcieszczaka M., Zawady T. i Piegzy A.

Surdziel M. - Surdziel J., Surdziel A., Zelak B., Zelek G., - Jajeśnica M. (70 Frączek M.) , Ryś M., Wojcieszczak M., Rosiek K., - Pazdan A. (65 Piegza A.), Zawada T. (45 Odroniec P.)

komentarz trenera M. Smolenia:

„Kolejny mecz kolejny komplet punktów. Cieszy podtrzymanie zwycięskiej serii. Sama gra w naszym wykonaniu nie była porywająca ale przez większą część spotkania to my mieliśmy przewagę i my prowadziliśmy grę. Przed kolejnym spotkaniem musimy poprawić frekwencję na treningach bo po kilku zawodnikach widać zaległości treningowe. Przed nami ciężkie mecze z wymagającymi przeciwnikami które mogą zaważyć na kształcie tabeli po rundzie jesiennej. Musimy się zmobilizować jeśli chcemy udowodnić że walczymy o coś w tym sezonie.”