Wygrana 6-2 z Zenitem

Dzisiaj nasi seniorzy odnieśli kolejne zwycięstwo tym razem z Zenitem 6-2 (2-1) po bramkach B. Kuca x 2, T. Zawady x 2, i K. Roska x 2.

Kita T., - Surdziel A., Jajeśnica M., Rosiek K., Frączek M., - Pazdan A., Pławecki P., Surdziel M. (80. Świerczek K.) Odroniec P. (65 Górka E.), Kuc B. (85 Sławęta M.), - Zawada T. (70 Jonik L.)

Komentarz Trenera M. Smolenia:

"W dzisiejszym meczu pokazaliśmy jaki potencjał drzemie w naszej drużynie. Grając z wiceliderem rozgrywek to my kontrolowaliśmy przebieg spotkania i zasłużenie zdobyliśmy 3 punkty. Momentami prezentowaliśmy naprawdę efektowną ofensywną piłkę która mogła się podobać kibicom zgromadzonym na stadionie. Cieszy wyraźna poprawa w aspekcie komunikacji we fragmentach defensywnej gry jak również wiele prostopadłych podań, które nareszcie dochodziły do adresatów. Powoli zaczynamy myśleć o przyszłym sezonie. Robimy stałe postępy jako zespół i liczymy że może w kolejnym sezonie dane nam będzie osiągnąć coś więcej jak czołówka ligi w której znajduje się Laskovia od kilku lat. Może uda się zrobić krok naprzód. Czas pokaże".