Wygrana z Witowem Mszana Górna 5-0

Dziś nasi seniorzy odnieśli zwycięstwo z Witowem Mszana Górna 5-0 po bramkach:

Artura Pazdana, Kamila Roska, Bartłomieja Kuca, Pawła Dutka i Ludwika Jonika.

T. Kita - J. Surdziel, M. Jajeśnica, S. Pławecki, M. Frączek, - M. Surdziel (65 L. Jonik), K. Rosiek (70 B. Smaga), P. Dudek, B. Kuc, - P. Pławecki, A. Pazdan.

Komentarz trenera M. Smolenia:

"Mecz z outsiderem naszej ligi zakończył się pewną wygraną. Jednak z gry trzeba uczciwie przyznać że gospodarze fragmentami potrafili sprawić nam trochę problemów. Jednak każda kolejna bramka podcinała im skrzydła a nam dodawała animuszu. W drugiej połowie nasi zawodnicy mogli sobie już pozwolić na widowiskowe akcje i sztuczki techniczne. To ważne by piłka sprawiała nam radość i w tym spotkaniu widać było że cieszyliśmy się grą. Cieszą również piękne bramki zdobyte przez naszych zawodników. Za tydzień ostatni mecz sezonu. Na swoim stadionie będziemy grać ze Słomką Siekierczyna.Z tego miejsca chciałem serdecznie zaprosić wszystkich kibiców i fanów naszej drużyny. Postaramy się odnieść kolejne zwycięstwo i utrzymać drugie miejsce w tabeli A klasy Limanowskiej."

Za tydzień gramy o godzinie 16.00 mecz u siebie z Słomką Siekierczyna zapraszamy wszystkich kibiców !!!!!

Za tydzień także na naszym boisku odbędzie się turniej najmłodszych od godziny 11.00 jako jeden z punktów obchodów 50-cio lecia naszego Klubu.