Wygrana seniorów 5-1 z Dobrzanką

Nasi seniorzy odnieśli kolejne zwycięstwo tym razem pokonując Dobrzankę 5-1 (2-0).

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: P. Odroniec, A. Piegza, M. Wojcieszczak, K. Rosiek, A. Janusz

M. Surdziel, - J. Surdziel, M. Jajeśnica, B. Zelek, M. Frączek, - A. Piegza (65 T. Zawada), K. Rosiek, (80 P. Pławecki), M. Wojcieszczak (75. P. Dudek), G. Zelek - A. Pazdan, P. Odroniec (70 A. Janusz).

komentarz trenera M. Smolenia:

„Ważne zwycięstwo w naszym wykonaniu. Po dobrej grze pokonaliśmy solidny zespół Dobrzanki Dobra który nieźle sobie poczyna w rundzie jesiennej limanowskiej A klasy. Wykazaliśmy się dojrzałością w grze i bezapelacyjnie wypunktowaliśmy drużynę gości. Bramka stracona przy wyniku 4:0 nie miała już większego znaczenia w kontekście losów spotkania. Cieszy na pewno duża ilość sytuacji strzeleckich jakie wypracowujemy w każdym meczu oraz przyzwoita skuteczność która pozwala osiągać wysokie wygrane. Pracować natomiast musimy na pewno nad utrzymaniem kontroli nad meczem, regulacją tempa gry i lepszym wykorzystaniem przestrzeni w fazie ofensywnej gry. Zbyt często również popełnialiśmy faule w pobliżu swojej bramki co rodziło dużo zagrożenia przy stałych fragmentach gry. Warto podkreślić że w dzisiejsze zwycięstwo udało się odnieść pomimo kilku braków kadrowych. Liczymy że wszyscy nieobecni wykurują się już niedługo i pomogą nam w zbliżających się meczach rundy jesiennej.”