WYGRANA Z TURBACZEM 1-0

LASKOVIA LASKOWA - TURBACZ MSZANA DOLNA 1:0 (1:0)

1:0 Piegza 31.

Żólte kartki: A. Surdziel, G. Zelek, Czaja - Brzana, Piekarczyk, Dawiec,

LASKOVIA: M. Surdziel - B. Zelek, G. Zelek, J. Surdziel, A. Surdziel - Jajeśnica (83 Odroniec), Piegza, M. Ryś (88 Zawada), Wojcieszczak (64 Czaja), Rosiek - Pazdan (86 Janusz).

TURBACZ: Kawula - Szczypka, Brzana, I. Potaczek, Kordeczka - P. Potaczek, Wójciak (68 Traczyk), Treit (58 Skolarus), Dawiec - Barda (85 Kręcichwost), Piekarczyk.

komentarz trenera M. Smolenia

Bardzo cenne zwycięstwo na naszym koncie. Wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę z ciężaru gatunkowego tego spotkania. Na szczęście nie spętało nam to nóg i zagraliśmy świetny mecz, szczególnie w pierwszej połowie. Zdominowaliśmy przeciwnika cechami wolicjonalnymi oraz wyrachowaniem. Widać że zespół robi stałe postępy. Staje się dojrzalszy na boisku. Druga połowa trochę słabsza w naszym wykonaniu, ale i tak mieliśmy okazję żeby podwyższyć prowadzenie. Słowa uznania dla Marka Jajeśnicy, Artura Pazdana i Artura Piegzy bo swoją determinacją i zaangażowaniem robili kapitalną robotę w fazie defensywnej gry, niejednokrotnie zaskakując rywali zdecydowanym odbiorem piłki. Dzisiejsza wygrana szczególnie cieszy, bo w moim odczuciu zrobiliśmy duży krok w kierunku awansu do ligi okręgowej. Na półmetku rozgrywek liderujemy tabeli i jest to fantastyczna pozycja startowa przed rundą wiosenną. Oby nadchodzący rok 2018 był dla naszego klubu równie udany jak 2017 i oby miano niepokonanych zostało przy nas jak najdłużej.