Z kompletem punktów prowadzimy w limanowskiej "A" Klasie

W ostatnim zaległym spotkaniu nasza drużyna pokonała Orkan Niedźwiedź 5-0 a bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mateusz Czaja 22 i 78 minuta, Marcin Wojcieszczak 52 minuta, Artur Piegza 57 minuta, Bartłomiej Zelek 81 minuta.

W całej rundzie jesiennej Laskovia strzeliła rywalom łącznie 37 goli i straciła tylko osiem.

M. Surdziel, - J Surdziel., A. Surdziel, B. Zelek, G. Zelek, - M. Jajeśnica (60 Frączek), A. Piegza, K. Rosiek (70 M. Ryś), M. Wojcieszczak (80 P. Odroniec), - A. Pazdan (85 K. Kopeć), M. Czaja.

Komentarz trenera M. Smolenia:

"Ostatni akcent rundy jesiennej za nami. Udało nam się zakończyć ją zwycięstwem. Co warte podkreślenia zwycięstwem odniesionym w arcytrudnych warunkach atmosferycznych. Tym bardziej cieszy postawa zespołu który w każdych warunkach potrafił udowodnić że miejsce na szczycie tabeli jest w pełni zasłużone. Sam mecz nie należał do efektownych. Jednak na takim boisku pięknej piłki grać się nie dało. O końcowym wyniku zdecydowały cechy wolicjonalne którymi przeważaliśmy nad gospodarzami."