Wysoka wygrana seniorów tym razem z Krokusem 8-0

W dzisiejszym meczu nasi seniorzy odnieśli zwycięstwo 8-0 z Krokusem Przyszowa, niestety kontuzji nabawił się Mateusz Czaja, którego czeka dłuższa przerwa. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Bramki zdobyli dziś: A. Pazdan x 2, K. Rosiek x 2, M. Czaja, J. Surdziel, M. Ryś, A. Piegza.

Skład: M. Surdziel (60. T. Kita), - J. Surdziel (80 K. Kmiecik), A. Surdziel, M. Frączek (75. A. Piegza), M. Jajeśnica (77 T. Zawada), - M. Czaja (30 P. Odroniec), A. Pazdan.

Nasz zespół miał ułatwione zadanie gdyż Krokus Przyszowa przyjechał w 10-cio osobowym składzie a od 30 minuty po czerwonej kartce musieli sobie radzić w dziewięciu. Przez cały mecz posiadaliśmy przygniatającą przewagę. Bardzo szkoda Mateusza Czai który po wejściu jednego rywala złamał palec u nogi i czeka go dłuższa przerwa od piłki. Cieszy natomiast fakt powrótu po kontuzji Artura Piegzy który zdobył bramkę. Za tydzień czeka nas spotkanie ze Stradomką również na naszym stadionie.