Wygrana 3-1 z Wierchami Pasierbiec

Dziś nasi seniorzy rozpoczęli sezon 2017/2018 od wygranej z beniaminkiem Wierchami Pasierbiec 3-1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mateusz Czaja, Paweł Tokarz i Jan Surdziel.

Kita Tomasz, - Jan Surdziel, Andrzej Surdziel, Grzegorz Zelek, Mariusz Frączek, - Mateusz Ryś (70 Zelek Marek), Pazdan Artur, Odroniec Piotr, Wojcieszczak Marcin, - Czaja Mateusz, Paweł Tokarz (75 Matląg Robert)

W naszym zespole zadebiutowali: Mateusz Czaja, Mateusz Ryś i Marcin Wojcieszczak.

komentarz trenera M. Smolenia :

"Inauguracja sezonu nie była okazała w naszym wykonaniu. Mecz z Pasierbcem uwidocznił że drużyna potrzebuje jeszcze czasu żeby lepiej współpracować. Cieszą nowe twarze w drużynie. Samo ich pozyskanie należy uznać za duży sukces kadrowy. Na pewno będą realnym wzmocnieniem naszego zespołu. Z każdym kolejnym meczem powinno to wyglądać coraz lepiej.Warto również dodać że w dzisiejszym składzie meczowym brakło kilku zawodników którzy z różnych przyczyn nie mogli pomóc w dzisiejszej inauguracji. Najważniejsze że nowy sezon zaczynamy od zwycięstwa i pomimo słabszej gry zainkasowaliśmy komplet punktów. Oby każdy nasz słabszy mecz kończył się podobnym rozstrzygnięciem."