Wygrana z Słomką Siekierczyna 2-0 w ostatnim meczu sezonu

Nasi seniorzy wygrali z Słomką Siekierczyna 2-0 po bramkach P. Odronca i B. Kuca. Oficjalnie był to ostatni pożegnalny mecz P. Tokarza w barwach naszej drużyny.

T. Kita, - J. Surdziel, M. Jajeśnica, M. Frączek, K. Rosiek, - P. Odroniec, M. Surdziel (65. M. Zelek), B. Kuc (80 M. Sławęta), P. Dudek, - T. Zawada, P. Tokarz (70 B. Smaga)

Komentarz trenera M. Smolenia

"Dzisiejszym meczem zakończyliśmy rozgrywki ligowe w sezonie 2016/2017. Po samym meczu widać było że prowadzony był w wakacyjnym tempie. Brakowało ruchu bez piłki czy też determinacji w odbiorze piłki. Nie bez znaczenia była też pogoda która utrudniała wysiłek na dużych obrotach przez większą część meczu. Cieszy zwycięstwo i dobre zakończenie tegorocznych rozgrywek. Miłym akcentem również był występ Pawła Tokarza, który powrócił do nas po ciężkiej kontuzji i w pełni zdrowia mógł nam pomóc w ostatnim meczu sezonu. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek. We wspólnym gronie zawodników i działaczy musimy przeanalizować cały sezon 2016/ 2017 i powoli zacząć myśleć o następnym. Tak na świeżo można powiedzieć że był to udany sezon. Jest pewien niedosyt , ale wicemistrzostwo ligi kolejny rok z rzędu świadczy o dużych możliwościach tej drużyny. Teraz kwestia żeby zrobić krok naprzód. Czas pokaże".

W imieniu Zarządu dziękujemy bardzo trenerowi M. Smoleniowi za cały sezon 2016/2017 r. Był to sezon jak najbardziej udany dla naszej drużyny mimo wielu przygód po drodze jakie nas nie opuszczały.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom reprezentujących nasz Klub to dzięki nim nie przegraliśmy na wiosnę ani jednego meczu i przeżywaliśmy dużo radości.

Słowa uznania należą się wszystkim sponsorom i ludziom dobrej woli za wsparcie sportu laskowskiego.

Oczywiście wielkie uznania i podziękowania należą się również naszym najwierniejszym kibicom na których zawsze mogliśmy liczyć.

Teraz czas na krótki wypoczynek i naładowanie akumulatorów i walka od nowego sezonu.

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!!!!!!!!!!