Wygrana 4-2 z Zenitem

Nasi seniorzy odnieśli pewną wygraną 4-2 z Zenitem. Bramki zdobyli: Mateusz Czaja x 2, Artur Pazdan oraz Marcin Wojcieszczak.

M. Surdziel, - A. Surdziel, J. Surdziel, G. Zelek, M. Frączek (65 B. Zelek), - M. Jejeśnica (85 K. Kmiecik), M. Ryś (70 P. Odroniec), K. Rosiek, M. Wojcieszczak, - M. Czaja, A. Pazdan (80 P. Dudek).

ławka rezerwowych: T. Kita, A. Janusz.

Opinia trenera M. Smolenia:

"Dzisiejszy mecz lepszy w naszym wykonaniu niż poprzednio. Tak jak mówiliśmy drużyna potrzebuje czasu na zgranie. Z każdym kolejnym meczem powinno być coraz lepiej. Cieszę się że nasze nowe nabytki dają dużo jakości w grze.: Mateusz Rys, Marcin Wojcieszczak czy Mateusz Czaja są mocnymi punktami od których młodsi nasi zawodnicy mogą dużo się nauczyć. Cieszy również że po zawirowaniach wakacyjnych kadra zespołu staje się coraz liczniejsza, można mówić o rywalizacji. Co do samego meczu na pewno musimy jeszcze popracować nad grą obronną i przerywaniem akcji. W dzisiejszych meczu bramki traciliśmy zdecydowanie zbyt łatwo. Nie w każdym meczu uda się nam strzelić 4 bramki a odrabianie głupio straconych 2 może okazać się zdecydowanie cięższe."